Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

16 listopad 2017

Kto był, ten widział! Emocje vs Nuda 1:0

Super mecze finałowe. Walka punkt za punkt. Wyniki meczów otwarte do samego końca, a w meczu o trzecie miejsce w I lidze potrzebna była dogrywka.

Widać że drużyny tanio skóry nie sprzedadzą.

W przerwie pomiędzy meczami wręczone zostały nagrody dla Zawodników kolejki.

W piątek zapowiada się jeszcze goręcej! Tak trzymać!

Zapraszamy na finały BLS w piątek (17.11.2017) od 17:25.

Czerwona Latarnia – Hotel Willa PASTEL (1:0)

Zawodnicy Hotel Willa PASTEL trzymali się w grze dzięki rzutom za 3 punkty. Mniej faulowali, ale to zawodnicy Czerwonej Latarni oddali więcej rzutów osobistych. Czerwona Latarnia w tym meczu w pełnym składzie J Grali tylko w pięciu, a ostatnie 6 minut meczu we czterech. Rzuty 3 punktowe zawodników Hotelu Willa PASTEL, dzięki którym wynik był na styku były też pośrednio  przyczyną porażki. Dużo rzutów oddanych zostało za szybko i byle jak, bez możliwości potencjalnej zbiórki.

The Spartans – Łapska Masakra (0:1)

Ostatnio zawodnicy The Spartans muszą gonić wynik. W drugiej połowie zaczynają grać lepiej. Tym razem jednak nie podołali i zabrakło odrobinę do pokonania Łapskiej Masakry. Oba zespoły zagrały na dużej skuteczności rzutów z gry. Jednak tego dnia Emil Porowski był bezbłędny w rzutach za 2 punkty. Przeciwnicy nie mieli na niego sposbu. Zacięta obrona z obu stron, często z presją na całym boisku. Dobry mecz, jak przystało na drużyny które zajęły 1 i 2 miejsce w tabeli po sezonie zasadniczym.

miwan.pl – COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny (1:0)

Mega mecz. Jak na finały przystało. Co by nie napisać, to i tak to nie odda tego widowiska widzianego na żywo.  W pierwszej kwarcie tylko przewaga wynosiła 5 punktów, a później to punkt za punkt i tak do ostatniej sekundy. 1 sekunda do końca, na tablicy remis, kibice szykują się na dogrywkę i jeszcze więcej wspaniałego widowiska. I co ? Jeden błąd, jeden rzut i wicemistrzowie z 2016 wygrywają mecz 2 punktami.  Może nie wszyscy wiedzą, ale w Finale ponownie walczą te same drużyny! Dokładnie tak samo było w ubiegłym roku! Drużyna miwan.pl również wygrała pierwszy mecz.  Jak będzie w piątek? Przyjdź i zobacz to na żywo!

TRUCKERS – Cross Zone (0:1)

Nic nie wskazywało na to że końcówka będzie zacięta i finalnie dojdzie do dogrywki. Najpierw kilku punktowe prowadzenie Cross Zone, a w trzeciej kwarcie TRUCKERSi  dodali gazu i oni wyszyli na kilku punktowe prowadzenie. W czwartej kwarcie zawodnicy Cross Zone odblokowali się, dogonili i doprowadzili do dogrywki, którą z rozpędu wygrali.

Pokaż wiadomości