Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

10 styczeń 2018

Zapisy tylko do 31 stycznia!!!

Już wkrótce startujemy z X edycją BLS w koszykówce. Obowiązkowa odprawa kapitanów 6 lutego o godz. 19:00 w sali konferencyjnej BOSiR przy ul. Włókienniczej 4. Wszelkie niezbędne informacje zamieszczamy poniżej.
Drużyny zgłaszają się w dniach 10-31 stycznia 2018 w godz. 8-15, BOSiR, Włókiennicza 4, I piętro pok. 218. Zgłoszenie drużyny do rozgrywek oznacza dostarczenie wypełnionego i podpisanego przez zawodników zgłoszenia drużyny. Druk zgłoszenia dostępny na proszę wypełnić czytelnie, alfabetycznie i drukowanymi literami lub komputerowo. Data urodzenia musi być podana pełna, czyli dzień/miesiąc/rok. Pamiętajcie o podpisach wszystkich zawodników. W przypadku zawodników poniżej 18 roku życia należy dołączyć wypełnione i podpisane Oświadczenie rodzica.
Druk zgłoszenia i Oświadczenie rodzica do pobrania z działu Download na stronie internetowej Ligi. W tym dziale znajduje się również Projekt Regulaminu tej edycji BLS. Proszę koniecznie się z nim zapoznać!!!!! Ostateczna wersja wspomnianego Regulaminu, zostanie zatwierdzona w porozumieniu z kapitanami drużyn podczas obowiązkowej odprawy. Brak reprezentanta na tym spotkaniu oznaczać będzie wykluczenie zespołu z udziału w rozgrywkach.

System rozgrywek i podział na ligi ustalony zostanie w oparciu o ilość zgłoszonych ekip. Może się okazać, że w 2018 roku nie będzie podziału na dwie ligi. Powstała ewentualnie jedna liga rozgrywać będzie swoje spotkania w środy i piątki.
W związku z powyższym, liczymy się z faktem, że części dotychczasowych zespołów takie rozwiązanie może nie odpowiadać, dlatego wpisowe w wysokości 950 zł można będzie ostatecznie opłacić od razu po odprawie kapitanów, kiedy już będziemy dokładnie wiedzieli jak gramy w tej edycji.
Do tegorocznej edycji BLS możemy przyjąć maksymalnie 24 drużyny. Pierwszeństwo w przyjęciu będą miały zespoły grające w ubiegłym roku (z wyjątkiem ekip, które w II lidze zajęły dwa ostatnie miejsca). 
Zapraszamy!

Pokaż wiadomości